Hızlı Sonuç

Hızlı Sonuç

Bir takip veya araştırma ihtiyacında olan ve bu amaçla bir özel dedektiflik firmasının kapısını çalan kişi ve kuruluşlar için, beklenen hizmetin bir an önce tamamlanması çok önemlidir. Özel dedektiflik veya özel araştırma hizmeti ortaya çıktığı anda durum zaten bu kişi ve kuruluşlar açısından acildir ve vakit geçirilmeden sonuçlandırılması gerekir.

Hızlı Sonuç

Eşinin kendisini aldattığını öğrenen diğer eş, boşanma için mahkemeye gidecektir. Evlilik birliğinin devam etme imkanı ortadan kalktığı için, mahkeme sürecinin de çok sürmeden sonuçlanması gerekir. Ancak ülkemizde davaların kısa sürede sonuçlanmadığı, dava süreçlerinin uzadıkça uzadığı bilindiğinden, mahkemede sağlam kanıtlar gösteren eş, daha çabuk karar çıkartabilir. Bunun için özel dedektiflik bürolarından talep edilen eş takibi, aldatılma takibi veya delil toplama hizmetleri bu süreci hızlandıracaktır. Bunun için özel dedektiflik bürolarının yapacağı çalışma ne kadar hızlı olursa o kadar yararlı olacaktır.

Bir ticari kuruluş patronu veya üst yöneticileri, ofislerinin dinlendiğinden şüphe ediyorlarsa, bu yönde özel dedektiflik bürolarından böcek cihazları araştırması, dinleme cihazı araştırması, gizli kamera araştırması, e-posta araştırması ya da elektronik ve teknik araştırma talep edebilirler. Ticari kuruluşlar, bir yandan günlük faaliyetlerini sürdürürken bir yandan da dinlendikleri şüphesi içinde olmak istemezler. Bu yüzden özel dedektiflik bürolarının, bu tür çalışmaları çok hızlı bir şekilde neticelendirmesi ve raporlaması gerekmektedir.

Bir başka örnek olarak velayet davaları gösterilebilir. Boşanan eşlerin eğer çocukları varsa, çocukların velayetinin kimde olacağına mahkeme tarafından karar verilir. Ancak hakim karar verirken güçlü, inanılır ve sağlam deliller olmasına bakar. Velayet davalarını hızlandırmak amacı ile özel dedektiflik bürolarından velayet konusunda danışmanlık ve hukuki hizmet talep edilebilir. Velayet davalarının uzaması çocukların fiziksel ve ruhsal sağlığı bakımından olumsuz olacağından bu hizmetin de hızlı bir şekilde verilmesi gerekir.

Bu örnekler uzayabilir. Şirketimiz Sherlock Holmes Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, talep edilen özel dedektiflik, özel araştırma veya danışmanlık hizmetlerinin türü ne olursa olsun, en kısa sürede sonuçlandırmayı taahhüt etmektedir. Ancak şirketimiz, hızlı hareket etmek adına hiçbir şekilde hizmetin güvenliğinden ve sağlıklı olmasından taviz vermemektedir.

Kurumsal