Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti

Bütün kalite sistemlerinin birinci hedefi müşteri memnuniyeti yaratmaktır. Özel dedektiflik firmaları açısından da durum farklı değil. Üstelik şirketimiz Sherlock Holmes Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, özel dedektiflik firmaları arasında, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri Belgesi’ni ilk alan firmadır. Bu belge, müşterilere sunduğumuz bütün hizmetlerin kalite standartları çerçevesinde gerçekleştiğini göstermektedir. Doğal olarak şirketimiz açısından da müşteri memnuniyeti birinci önceliktir. Kişi veya kuruluş olarak müşerilerimizin en iyi hizmete layık olduğunu düşünüyoruz. Müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunabilmek için de çaba gösteriyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşteri memnuniyeti yaratabilmek için bir takım adımların atılması gerekir. Herşeyden önce müşteriyi varlık nedeni olarak görmek gerekir. Şirketimiz müşteriler var olduğu sürece faaliyet gösterecektir ve müşteriyi memnun ettiği ölçüde başarılı olacaktır.

Şirketimiz bir müşterinin, yeni müşteriler getirebileceğinin veya müşteri kaybettirebileceğinin farkındadır. Memnun olan bir müşteri memnuniyetini fazla paylaşmaz ama memnun olmayan bir müşteri memnuniyetsizliğini birçok kişi ile paylaşabilir.

Şirketimiz müşterilerini iyi dinlemek ve beklentilerini iyi anlamak zorundadır. Müşteri memnuniyeti yaratmak, müşterilere özen gösterilmesini gerektirir.

Şirketimiz, rakiplerimiz arasında fark yaratmanın ve rakiplerimizin önüne geçmenin, ancak müşteri memnuniyeti yaratarak sağlanabileceğini bilmektedir. Büyümek ve gelişmek için bu olmak zorundadır.

Şirketimiz, bütün müşterilerimizin kaliteli hizmet alma hakkında sahip olduğuna inanmaktadır.

Müşterilerimizin kendilerini güvende hissetmeleri, bilgi ve belgelerinin gizliliğine ve korunmasına önem verildiğini bilmeleri, sonuçta müşteri memnuniyetinin bir göstergesidir.

Müşteri memnuniyeti yaratmanın bir koşulu da müşterilere zamanında ve doğru bilgilendirme yapmaktan geçer. Tam zamanlı raporlama sistemi ile müşteriler istedikleri bir anda çalışmaların hangi noktada olduğunu, o güne kadar ne kadar yol katedildiğini ve bundan sonrası için nelerin yapılmasının planlandığını görebilmektedir. Ayrıca, istenilen herhangi bir anda, o an itibariyle kaç çalışanın görev başında olduğunu, o ana kadar hangi engellerin ortaya çıktığını, o ana kadar hangi delillerin toplandığını ve bu deliller hakkında ayrıntılı bilgilerin neler olduğunu görebilmektedir.

Şirketimiz çalışmayı tamamladığında müşterilerine, çalışmalar boyunca elde edilen ve incelenen, analiz edilen ve değerlendirilen bir sonuç raporu sunmaktadır.

Bütün bu olumlu çabalar müşteri menuniyeti yaratmanın koşullarıdır.

Kurumsal