Planlı Raporlama

Planlı Raporlama

Özel dedektiflik hizmetlerinin en önemli aşaması raporlamadır. Hizmet verilmeye devam ettiği sürece, toplanan deliller, yapılan takip çalışmaları ve araştırma hizmetlerinin gelindiği nokta, ara ara, hizmet talep eden kişi ve kuruluşlara raporlanmalıdır. Raporlanmanın ne şekilde yapılacağı ve hangi sıklıkta yapılacağı, müşteriler ile başta yapılan hizmet sözleşmesinde kararlaştırılmış olmalıdır.

Planlı Raporlama

Şirketimiz Sherlock Holmes Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, yapılan sözleşmeye rağmen, isteyen müşterilerine anlık raporlama da yapabilmektedir. Şirketimizde kurulan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi zaten bu şekilde çalışmamızı gerektirmektedir.

Anlık raporlama yoluyla, bizden hizmet talep eden kişi ve kuruluşlar şu bilgileri elde edebilmektedir:

  • Talep edilen hizmet için kaç özel dedektif ve özel araştırma görevlisi çalışmaktadır?
  • Bu özel dedektiflerin ve özel araştırma görevlilerinin isimleri nedir?
  • Bu kişilerin geçmiş deneyimleri nelerdir?
  • Bu kişiler kaç yıldır şirketimizde görev yapmaktadır?
  • O an itibariyle görevliler nerededir?
  • O an itibariyle çalışmada ne kadar yol alınmıştır?
  • Talep edilen hizmet ile ilgili olarak sakıncalar nelerdir?
  • Talep edilen hizmet ile ilgili faaliyetleri engelleyen durumlar varsa nelerdir?
  • O an itibariyle toplanan deliller nelerdir?
  • O an itibariyle çalışmanın maliyeti ne olmuştur?

Anlık raporlara, talep edilen hizmetin büyük veya küçük olmasına bakılmaksızın, bütün müşteriler tarafından ulaşılabilir. Müşteri memnuniyeti bu şekilde sağlanmaktadır.

Şirketimiz Sherlock Holmes Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, reddedilemez kanıtlar toplamaya ve bunları büyük bir gizlilik içinde korumaya özen göstermektedir. Bu kanıtlar hiçbir şekilde, hizmet talep eden kişi veya kuruluşlar dışında üçüncü kişilere gösterilmez ve teslim edilmez. Bu durumun tek istisnası bulunmaktadır. Bu istisna da kamu yararı ile ilgilidir. Eğer çalışmalar sırasında suç teşkil ettiği belli olan durumlar ile karşılaşılır ve bu yönde bulgular elde edilirse, sadece bu durumda eldeki bilgi ve belgeler, resmi güvenlik güçlerine aktarılır ve gereken adli işlemlerin yapılması sağlanır. Şirketimiz profesyonel çalışmaktadır ve dedektiflik mesleğinin onuruna ve saygınlığına gölge düşürecek hiçbir davranış içinde bulunmaz.

Şirketimiz, sözleşme koşullarına uygun olarak, düzenli aralıklarla veya hizmet tamamlandığı zaman müşterilerine detaylı bir rapor sunacaktır. Bu raporlama çalışması öncesinde de eldeki bütün kanıtlar ve toplanan bilgi ve belgeler sınıflandırılacak, analiz edilecek ve değerlendirilecektir. Atılan her adım, dikkat çeken her detay, toplanan her delil ayrı ayrı incelenecektir. Düzenlenen rapor kesin verilere dayanacak ve hiçbir şüpheye yer vermeyecek netlikte olacaktır.

Şirketimizin sahip olduğu, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi ile profesyonel hizmet anlayışımızı kanıtlamış olmaktadır. Şirketimiz aynı zamanda Özel Dedektifler, Danışmanlar ve Araştırmacılar Derneği tarafından kabul edilen etik ilkeler ve çalışma kuralları çerçevesinde hizmet vermektedir. Bu ilkelerden biri de sorumlu davranmak ve hesap verebilir olmaktır.

Kurumsal