Boşanmayı Önlemek İçin Dedektif Tutun

Boşanmayı Önlemek İçin Dedektif Tutun

Erkekler genelde kavga etmemek için susmayı tercih edebilir. Konuşmanın bir işe yaramayacağı düşüncesine kapılabilir. Ancak kadın konuşmanın yararsız olduğu düşünmeye başlarsa sorun çok ciddi demektir. Kadın konuşmayı yararsız görüyorsa, bu durum artık kocasını yararsız görmesi demektir. Kadın eşin sorunlarını tek başına çözmeye başlaması, aldatmaya doğru giden süreçte çok tehlikeli bir noktadır. Kadının, sorunları ile kendi başa çıkmaya çalışması veya arkadaşlarından destek alıyor olması durumunda, artık evlilik ilişkisi sona yaklaşıyor denebilir. İnsan yaşamında ölümlerin acısı ağır olsa bile, bir süre sonra unutulabilir, ya da kabul edilebilir. Ancak ihanete uğramanın acısı çok daha ağırdır. Aldatılma durumunda çok karmaşık duygular yaşanır. Çaresizlik, öfke, kızgınlık, dışlanma, intikam, beğenilmeme, utanç duygusu hatta kendine güven duygusunun sarsılması hep birlikte insanın üzerine gelir. Bir yandan ayrılmak istemek, bir yandan mücadele etmek, bir yandan yalnız kalmaktan korkmak bir yandan karşıdakine zarar vermek. Bir çok yıpratıcı düşünce insan beynini kemirir. Erkek de olsa kadın da olsa benzer duygular yaşayabilir ama bu duyguların dışavurum şekli farklı olabilir.

Boşanmayı Önlemek İçin Dedektif Tutun

Evlilik uzmanlarının görüşlerine göre, aldatma konusunda erkeklerin ve kadınların davranış şekilleri birbirinden farklı olmaktadır. Erkekler genelde aldatma olayını doğal karşılar ve ahlaki bir problem olarak görmezler. Bu ağırlıklı olarak geleneklerden ve eğitim eksikliğinden kaynaklanan bir durumdur. Ailedeki erkekler, erkek çocuğun karşı cinse olan düşkünlüğünü hiç sorgulamadan destekler. Kız arkadaşları ile çıkarken onunla bir ilişki yaşaması doğal bir hak olarak kabul edilir. Ama kız çocuklar için aynı anlayışı gösterdikleri söylenemez. Konu hemen bir namus problemine dönüşür.

Erkekler aldattığı zaman şeytana uydu denir ya da aldatmadan duramaz denir. Bir kısım erkekler evde isteği romantizmi bulamadığı için ya da eşiyle sorun yaşadığı için aldatmaya yönelir.

Ancak her ne nedenle olursa olsun bir aldatma olayının önüne geçilemez mi? İş boşanma sürecine girmeden bir anlaşma sağlanamaz mı? Bazı evliliklerde bu ihtimaller yok değil. Aldatılan eşin böyle bir ihtimal görmesi halinde özel dedektiflik firmalarından yardım alması isabetli bir karardır.

Bütün özel dedektiflik firmaları veya özel araştırma kuruluşları gibi şirketimiz Sherlock Holmes Özel Dedektiflik ve Araştırma firması da, eş takibi hizmeti verirken, sadece boşanma süreci başlatılmış olaylarda destek olmamaktadır. Bir şekilde aldatan eşin kusurlu davranışları kanıtları ile birlikte ortaya konduğunda, kusurlu eş bundan rahatsızlık duyabilir ve hatta pişmanlık duygusuna kağılabilir. Böyle olaylar ile çok karşılaşılmıştır. Aile yapımızda evlilik kurumu kutsal kabul edildiği için, eğer böyle bir ihtimal varsa, şirketimiz eş takibi veya aldatılma takibi hizmetlerini vermektedir. Evlilik konusu uzmanlık gerektiren bir konu olduğu için şirketimizde bu yönde deneyimleri ve eğitimleri olan özel dedektifler çalışmaktadır. Bir şekilde bu sorunu yaşayan çiftler boşanmayı önlemek adına şirketimiz çalışanlarından destek alabilirler.

Merak Edilenler

Merak Edilenler