En Uygun Fiyatlı Özel Dedektif

En Uygun Fiyatlı Özel Dedektif

Özel dedektiflik firmaları ve özel araştırma kuruluşları netice olarak birer ticari kuruluştur. Para kazanmak için kurulmuşlardır. Ancak bilindiği gibi bir özel dedektiflik yasası çıkarılamamıştır. Bu bakımdan bu firmaların kuruluşları, çalışma düzenleri, uymaları gereken ilkeler, gözetim ve denetim mekanizmaları açık değildir. Bu yüzden de özel dedektiflerin teşkilatlanmaları da olamamıştır. Örneğin bir özel dedektifler odası yoktur. Bunun eksikliği en fazla ücret tarifesi konusunda hissedilmektedir.

En Uygun Fiyatlı Özel Dedektif

Çünkü bugünkü ortamda her özel dedektiflik firması ve özel araştırma kuruluşu kendi ücretini kendi belirlemektedir. Uymak zorunda oldukları veya en azından gösterge olabilecek bir ücret tarifesi olmadığı için, bu firmaların talep edecekleri ücretler, hizmet bazında ve hizmeti talep eden kişi veya kuruluş ile karşılıklı görüşülerek tespit edilmektedir.

Tabii ücretin belirlenmesinde bir takım kriterler dikkate alınmaktadır ama sonuçta bu kriterler de yoruma açıktır ve bir ölçü olamamaktadır. Örneğin ücretin belirlenmesinde hizmetin koşulları ve sınırları önemli bir kriterdir. Çok yoğun bir takip ve araştırma hizmeti verilmesi gereken bir çalışmada talep edilecek ücret yükselmektedir. Hizmetin kaç gün süreceği de bir kriterdir. Çok uzun zaman alacak bir çalışmanın ücreti doğal olarak yüksektir. Hizmetin verilmesi sırasında kaç özel dedektifin ve özel araştırma görevlisinin görev yapacağı da bir kriterdir. Bir hizmete ne kadar fazla personel ayrılacaksa, o hizmetin ücreti de normal olarak yüksek olacacaktır. Hizmet eğer il sınırları içinde verilecekse bunda bir sorun olmaz ama hizmetin verilmesi için başka şehirlere yolculuk yapılacaksa ve işin içine konaklama da girecekse, özel dedektiflik firmasının maliyeti yükseleceğinden talep edeceği ücret de yükselecektir.

Ancak bu sayılan faktörler talep edilen ücreti ne derece etkiler diye sorulursa bunun cevabı net değildir. Başta da sözü edildiği gibi herşey, özel dedektiflik firması ile müşteri arasında yapılacak anlaşmaya bağlıdır.

Şirketimiz Sherlock Holmes Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, müşterilerine her zaman en uygun fiyatlı özel dedektiflik hizmeti vermiştir. Bundan sonra da bu ilkesinden taviz vermeyecektir. Şirketimiz için önemli olan müşteri memnuniyeti yaratmak ve kaliteli hizmet vermektir.

Şirketimiz bu ilkesini kanıtlamak üzere, üç önemli yönetim sistemi belgesine sahiptir. Bunlar, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi’dir. Hatta şirketimiz bu belgelere sahip olan ilk özel dedektiflik firmalarından biridir.

En uygun fiyatlı özel dedektif aranıyorsa vakit kaybetmeden şirketimiz yönetici ve çalışanlarına müracaat etmelisiniz. Unutmayın, herhangi bir özel dedektiflik veya özel araştırma hizmeti alırken, sadece talep edilen ücret bir ölçü olmamalıdır. Özel dedektiflik firmasına güvenmek ve kaliteli ve hızlı hizmet vereceğinden emin olmak gerekir. Aksi halde bugünlerde sayları gittikçe çoğalan sahte özel dedektiflik firmalarından birinin tuzağına düşülebilir.

Merak Edilenler

Merak Edilenler