Erkek Aldatıldığını Hissederse Özel Dedektif Çözüm mü?

Erkek Aldatıldığını Hissederse Özel Dedektif Çözüm mü?

Psikologların gözlemlerine göre, aldatılan erkek kendini çok kötü hissediyor ve dibe vuruyor. Aldatıldığını öğrenen erkek kötü oluyor ama toparlanması çok zaman almıyor. Erkeklerin çoğu bu durumda intikam almak istiyor. Çünkü gururu zedelenmiştir ve bunu eşinden çıkarması gerekir.

Erkek Aldatıldığını Hissederse Özel Dedektif Çözüm mü?

Erkeklerin bir kısmı ise kendini aldatan eşini bir daha ömür boyu görmek istemiyor. Ama durumu kanıtlamak amacı ile özel dedektiflik bürolarına giden pek olmuyor.

Özel dedektiflik bürolarına eş takibi ya da aldatılma takibi gibi taleplerle giden tarafın daha çok kadın eş olduğu görülmektedir. Kadınlar bir aldatma olayını çok çabuk hissederler ve kendi çapları ile bunu çok kolay ortaya çıkarabilirler. Ancak iş boşanma amacı ile mahkemelere kadar gidecekse mutlaka ellerinde kesin deliller olmak zorundadır ve bunu özel dedektifler veya özel araştırma görevlileri çok kısa sürede temin edebilirler.

Ancak aldatılan erkek olursa durum biraz farklıdır. Erkeklerin özel dedektiflik bürlarından hizmet talep etmeleri çok sık rastlanan bir durum değildir. Böyle bir talepte bulunanların ise yüzde ellisi şüphelerinde haksız çıkmıştır. İstatistikler bunu söylüyor.

Ancak yine de özel dedektiflik bürolarının verdiği eş takip veya aldatılma takip hizmetleri, bunu talep edenin cinsiyeti açısından farketmemektedir. Sonuçta Özel Dedektifler Derneği tarafından yayınlanan Etik Kurallar ve Çalışma Yönetmeliği’nin prensiplerine, ilkelerine ve yöntemlerine uyarak hizmet vermektedirler.

Ancak piyasada ne yazık ki sahte veya korsan özel dedektifler de var. Bu kişiler veya firmalar, özel dedektiflik adıyla internette web siteler açmakta ve insanları dolandırmaktadır. Üstelik bu sahte dedektifler, elde ettikleri bilgi ve belgelerle hizmet bekleyen kişi veya kuruluşlara jantaj yaparak daha fazla para koparmaya çalışmaktadır.

Hala bir özel dedektiflik yasasının çıkmamış olması, bu yasal boşluktan faydalanan kötü niyetli kişilerin ekmeğine yağ sürmektedir. Özel Dedektifler Derneği ve üyeleri, bir yandan bu yasanın bir an önce çıkarılması için çabalarken, bir yandan da dürüst bir şekilde dedektiflik mesleğinin gelişmesine çalışmaktadır.

Biz tekrar konumuza dönecek olursak, dürüst bir şekilde mesleğini yapan özel dedektifler ve özel araştırma görevlileri, aldatıldığını düşünen erkekler için de hizmet vermektedir ve bu hizmetler, erkekler için de bir çözüm yoludur.

Özel dedektiflik bürolarında alınacak hizmetim kapsamı ister boşanmayı çabuklaştıracak nitelikte olsun, isterse kötü giden ve yıkılmak üzere olan bir evlilik birliğini yeniden canlandıracak nitelikte olsun, mutlaka erkek eş için de çözüm olacaktır.

Netice olarak aldatılmak kimin başına gelirse gelsin çok kötü bir olaydır. Eşler arasında güven unsuru artık bir daha kolay kolay sağlanamaz.

Aldatılan erkeğin özel dedektiflik bürosuna gitmesinin bir çözüm yolu olup olmadığı konusunda daha fazla bilgi almak isterseniz, vakit geçirmeden şirketimize gelin. Hem bu konularda hem de bir özel dedektiflik hizmeti almak ihtiyacınız varsa bu konuda şirketimiz en güvenilir hizmeti vermektedir.

Merak Edilenler

Merak Edilenler