Eşim Nereye Gidiyor Sorusunu Dedektif Cevaplasın

Eşim Nereye Gidiyor Sorusunu Dedektif Cevaplasın

Eşim nereye gidiyor? Çok masumca görünen bu sorunun arkasında farklı gerçekler yatıyor olabilir. Acaba eşi, evde ve işte olmadığı zamanlarda nereye gidiyor? Kumar veya başka kötü alışkanlıklar mı edindi, yoksa aldatıyor mu?

Eşim Nereye Gidiyor Sorusunu Dedektif Cevaplasın

Hiç istenmese de bazı evliliklerde evlilik ilişkisi yıpranmaya başlayabilir. Bunun çeşitli nedenleri vardır. Örneğin en küçük tartışmalarda bile genelleme yoluna gidilmesi halinde, karşı eş damgalanmış olur ve bir kalıba sokulmaya çalışılır. Hiç değişmeyeceksin, sen hep böylesin, hep kendini düşünüyorsun tarzındaki ifadeler buna örnektir. Sürekli tekrarlanan tartışmalar sonunda eşlerin arasında bir mesafe yaratır. Eşler kendi dünyalarına çekilir. Bu durumda bile eşler konuşmasa da hareketlerden bir anlam çıkarır ve tartışma yine devam eder. Bazen eşler arasında, geçmişte yaşanan olaylar tartışma konusu olmaya devam eder. Oysa kötü anıları canlı tutmak hep yeni sorunlar çıkarır ortaya. Hatalar genelde iki taraf için de geçerlidir. Ama bir tarafın hep kendini haklı çıkarmaya çalışması bir çözüm yolu değildir. Oysa eşlerden biri ben nerede hata yaptım diyebilmelidir.

Bir evlilik ilişkisinde sorumluluk ve yükümlülükler eşit olmalıdır. Bir tarafın bu yükü tek başına üstlenmesi, onu strese ve gerginliğe sokabilir. Tartışmaların bir kısmı da bu yüzden çıkar. Evlilik sürecinde duyguların, cinselliğin ve rollerin çok etkisi vardır. Bir tarafın sürekli kendini temize çıkarma gayreti içinde mantıklı olmaya çalışması da neticede bir aldatmacadır.

Bütün bu olumsuzluklar yüzünden eş evden uzaklaşma yolunu tercih edebilir. Eşin evden uzaklaşmasının tehlikeli yönü bir başka kadında teselli araması veya kötü alışkanlıklara yönelmesine neden olabilir.

İşin doğrusu işi hiç bu noktaya getirmemek ve iki medeni insan olarak sorunlara birlikte ve akılcı çözümler bulabilmektir. Ama eşi evden uzaklaşan bayanın başka kuruntulara kapılması çok doğaldır. Bu nedenle de eşim nereye gidiyor sorusuna cevap arayacaktır.

Şirketimiz Sherlock Holmes Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, profesyonel bir meslek anlayışı ile bu tür hizmet taleplerini kabul etmektedir. Sonuçta böyle bir hizmetin verilmesinden elde edilecek yarar, evlilik birliğinin kurtulmasına yöneliktir. Evden uzaklaşmaya başlayan erkeğin nerelere gittiği, kimlerle takıldığı, nasıl vakit geçirdiği, ortada bir aldatma olaynın olup olmadığı, varsa böyle bir ilişkinin ne kadar ciddi olduğu ve sonuçlarının ne olabileceği, takip ve izleme çalışmaları ile ortaya çıkarılabilir.

Bugün özellikle genç nesil daha bencil davranıyor ve daha çok ben merkezciler. Böyle olunca sıkıntıya giremiyorlar. Maddi çıkarlar herşeyin önüne geçiyor. Kariyer planlaması, iş imkanları ve para daha ön planda tutuluyor. Böyle olunca sadakat, sevgi ve hoşgörü gibi manevi kavramlar gittikçe değersizleşiyor. Bu nedenle bugün insanlar daha doyumsuz ve mutsuzlar. Ve evli olanlar mutluluğu kolayca dışarıda arıyabiliyorlar. Özel dedektiflik firmalarının verdiği eş takibi hizmeti bu anlamda önemli bir sosyal yarayı onarmaya çalışmaktadır.

Merak Edilenler

Merak Edilenler