Eşinize Güvenmiyorsanız Hemen Dedektife Başvurun

Eşinize Güvenmiyorsanız Hemen Dedektife Başvurun

Eşinize güveniyorsunuz ve onunla birçok şey paylaşıyorsunuz. Ama gün oluyor, güvendiğiniz dağlara kar yağmış. Bir yandan sizde güven duygusu yaratırken diğer yandan sizi aldatıyor. Bunun tam aksi bir durum da olabilir. Eşinize güvenmiyorsunuz ve hep sizi aldattığı kuşkusunu taşıyorsunuz. Ama aslında eşiniz hiç de düşündüğünüz gibi bir değil. Güven sorunu yaşayan insanlar, yaşamlarında bir kere güven sorunu yaşadıklarında, daha sonra hep aynı şeyi yaşayacaklarını düşünürler ve bu şekilde hareket ederler. Güven bir kere kırıldı mı artık hiçbir şey eskisi olamaz.

Eşinize Güvenmiyorsanız Hemen Dedektife Başvurun

Aslına bakılırsa, bir kişi eğer eşine güvenmiyorsa, önce durup bir düşünmesi sonra da kendine bakması gerekir. Sorunun nereden kaynaklandığı değerlendirilmelidir. Güven yoksa mutlu olmak çok zor. Mutlu bir evliliğin temelinde güven duyma ve bir olma isteği bulunur. Güvensizlik ise en büyük engeldir. Bir insan eşine güvenmiyorsa, bunun nedeni ile yüzleşmek gerekir.

Eşine güvenmeyen insanlar şimdi özel dedektiflik firmalarından ve özel araştırma kuruluşlarından destek almaktadır. Evlilikte güveni sarsan en büyük olay eşlerin birbirini aldatmasıdır. Ama aşırı kıskançlık gösteren eşler, bir aldatma olayı olmasa da hep eşlerine kuşku ile yaklaşırlar ve hep güven sorunu yaşarlar. Bundan emin olmanın yolu ise özel dedektiflerden veya özel araştırma görevlilerinden eş takibi veya aldatılma takibi hizmeti talep etmektir. Bu şekilde takip edilen eşin bütün hareketleri ve bütün davranışları izlemeye alınır. İş dışında nerelere gitmektedir, kimlerler arkadaşlık etmektedir, işten çıktıktan sonra biryerlerde vakit geçirmekte midir, ilgi duyduğu veya aşırı samimiyet gösterdiği bir kişi var mıdır, bu kişi kimdir, bu kişi ile ilişkisinin boyutları nedir, ilişkinin ciddi bir boyutu var mıdır yoksa bu bir gönül eğlendirme midir?

Eşine güvenmeyen kişilerin soracağı daha yığınla soru olabilir. Özel dedektifler veya özel araştırma görevlileri, kendilerine uygun yöntemlerle bu tür soruların cevaplarını ararlar. Bu çalışmaları sırasında, yasaların öngördüğü sınırlar içinde faaliyet gösterirler. Başta anayasa olmak üzere medeni kanun, borçlar kanunu, ceza kanunu ve ilgili hiç bir yasanın dışına çıkılmaz.

Şirketimiz Sherlock Holmes Özel Dedektiflik ve Araştırma firması da, eş takibi veya aldatılma takibi hizmetlerini verirken, bu esastan hareket etmektedir. Ortada henüz bir özel dedektiflik yasası olmadığı için mevcut yasal düzenlemeler dışında bir de Özel Dedektifler, Danışmanlar ve Araştırmacılar Derneği tarafından yayınlanan etik ilkelere ve çalışma kurallarına uygun faaliyet gösterirler. Bu ilke ve kurallar aynı zamanda dedektiflik mesleğinin uluslararasında kabul görmüş uygulamalarıdır.

Özel dedektifler çalışmaları sırasında ses ve görüntü kayıtları da alabilirler. Ancak bu tür kayıtların, halka açık yerlerde, herkesin girip çıktığı alanlarda olması gerekir. Aksi halde bu durum özel yaşama müdahale olarak kabul edilir ve elde edilen bulgular, iş mahkemelere intikal ettiği takdirde yasal delil olarak kabul görmez.

 

Merak Edilenler

Merak Edilenler