Eşinizi Nasıl Takip Ederiz?

Eşinizi Nasıl Takip Ederiz?

Özel dedektiflik firmalarının bugüne kadar yaptıkları eş takibi veya aldatılma takibi hizmetlerinde, genelde müşterilerin büyük bir kısmının, şüphelerinde haklı oldukları ortaya çıkmıştır. Bu bir rastlantı değildir. Genelde bayan eşler, eşlerinin kendilerini aldattığını sanıyorlarsa, bunda büyük oranda haklıdırlar. Evlilik zaten devam ettirilemez bir boyuta gelmişse, böyle durumlarda bir özel dedektiflik firmasından alınacak eş takibi hizmeti ile elde edilecek sonuçlar, boşanma sürecinde, aldatılan eşi hem maddi hem de manevi açıdan daha güçlü bir duruma getirecektir.

Eşinizi Nasıl Takip Ederiz?

Eş takibi talepleri, sadece diğer eşin aldattığı şüphesi ile yapılmamaktadır. Ortada bir aldatma olayı olmasa bile, diğer eşin işle ilgili sıkıntıları veya içinde bulunduğu psikolojik problemler ya da maddi sıkıntılar da, eşler arasında bir geçimsizlik kaynağı olabilir. Özel dedektiflik firmasından alınacak hizmet ile tüm bu gerçekler ortaya konmaktadır. Böyle durumlarda iş boşanma noktasına gelmişse, eş takibi hizmeti talep eden eş, farklı gerçeklerle yüzleşecek ve belki de boşanma kararını bir kere daha gözden geçirecektir.

Eş takibi çok nadiren de olsa bu şekilde olumlu sonuç verebilir ankac, genel olarak, evlilikte işlerin yolunda gitmediği, eş ile diyalog kurmakta zorluk çekildiği, soğuk rüzgarların esmeye başladığı, daha kötüsü eşin aldattığına yönelik şüpheler duyulmaya başlandığı anda özel dedektiflik firmasına başvurulmaktadır. Bütün bu sayılan durumlarda diğer eşin takip edilmesi bir zorunluluk olarak ortaya çıkar.

Bütün özel dedektiflik firmaları gibi şirketimiz Sherlock Holmes Özel Dedektiflik ve Araştırma firması da böyle bir hizmet talebi aldığında, ilk yaptığı iş, aldatılan eş ile görüşmektir. Bu görüşmede diğer eşin davranışlarındaki değişikliler, alışkanlıkları, eşine olan ilgisi, genel olarak nerelere gittiği ve daha birçok şey tartışılır. Bir değerlendirme sonrasında da faaliyet planı çıkarılır.

Eş takip hizmeti verilirken elbette herşey planlandığı gibi gitmeyebilir. Özel dedektifler, gerekli durumlarda en doğru kararı vermek ve o ana uygun davranmak zorundadırlar. Bu da belli bir profesyonellik gerektirir. Çalışma sırasında ihtiyaç duyulduğu oranda fotoğraf ve video görüntüleri alınabilir. Ancak özel dedektiflik ilkeleri gereğince bu tür kayıtlar sadece umuma açık yerlerde yapılabilir. Özel dedektifler, kişi hak ve hürriyetlerine aykırı davranamazlar ve bu yoldan belge elde edemezler. Aksi halde bu tür bulguların resmi bir değeri olamaz.

Sonuç olarak yapılan bütün çalışmalar ve elde edilen bilgi ve belgeler incelenir, analiz edilir, değerlendirilir ve bir rapor hazırlanır.

Evlilik yaşamında eşlerin birbirlerine sadakat göstermemesi ve ihanet etmesi evlilik birliğinin temellerini sarsar. Aldatılmak şüphesi eşleri hep tedirgin etmiştir. Bundan emin olunması durumunda boşanma süreci ne kadar kısa sürerse o kadar iyidir. Özel dedektiflik firmalarından alınacak eş takibi veya aldatılma takibi hizmeti, bu süreci hızlandırmak adına çok yararlıdır.

Şirketimiz Sherlock Holmes Özel Dedektiflik ve Araştırma firmasında görevli dedektiflerin nasıl çalıştıkları ve nasıl eş takibi yaptıkları konusunda her zaman şirketimize gelebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Merak Edilenler

Merak Edilenler