Evlenmek İstediğiniz Kadın Tanıdığınız Kişi mi?

Evlenmek İstediğiniz Kadın Tanıdığınız Kişi mi?

Uzmanlara göre evlilik kararı verirken insanların önünde bulunan en büyük engel, karşıdaki kişiyi istenilen şekilde görme eğilimidir. İnsanlar, kafalarında hayal ettikleri eşi, karşıdaki kişide görme ihtiyacı duyarlar. Bu yüzden de genelde onda olmayan özellikler yüklenmeye çalışılır. Onun eksikleri ve kusurlu yönleri gözden kaçar. Eğer bu yapılırsa gerçeklerle yüzleşmek gerekecek ve çok zor karar verilecektir. Peki olumsuz yanlarına rağmen karşıdaki kişi ile evlilik yoluna girilecek mi, yoksa o noktada vaz mı geçilecek? Bu işin psikolojik yönüdür. İleride hayal kırıklıkları yaşamak ve mutsuz olmak kaçınılmazdır.

Evlenmek İstediğiniz Kadın Tanıdığınız Kişi mi?

Ama yine de insanlar daha çok hemen ortaya çıkacak sonuçlarla ilgilenirler. Yani sigaranın zararları bilinir ama o anda keyif alınmaktadır. Bunun gibi, evlilik yolunda karşıdaki kişinin olumsuz yönleri bilinse de ileride düzelebileceği tahmin edilir ve çözüm ertelenir. Ama işin doğrusu ileride bu gerçeklerle yüzleşmek yerine bugünden gerçekleri görmektir.

Evlenmek istenen kişi ile evlilik kararı vermeden önce, onu doğru bir şekilde tanımada, o kişinin kendisinden kaynaklanan engeller de olabilir. İnsanlar çoğu durumda kendilerini olduklarından iyi gösterme eğimindedir. Gerçek kimliklerini ve gerçek duygularını genelde gizlerler, dürüst davranmazlar. Kendilerini oldukları gibi değil, olmak istedikleri şekilde gösterirler. En basitinden, düzenli olarak spor yaptığını söyleyen bir kişi aslında sporla hiç uğraşmıyor olabilir.

Bu yüzden bir ilişkinin başında insanların, evlenecekleri kişi hakkında doğru bir değerlendirme yapmaları güçtür. İşin doğrusu bu konuda hiç acele etmemektir. Peki ama evlenmek istenen kişiyi iyi tanımaktan nasıl emin olunabilir?

Özel dedektiflik firmaları ve özel araştırma kuruluşları, bu arada şirketimiz Sherlock Holmes Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, çok çeşitli takip ve araştırma hizmetleri arasında bugün nişanlı takibi veya sevgili takibi hizmetleri de vermektedir. Bu şekilde insanlr evlenmek istedikleri kişileri daha yakında tanıma fırsatı bulmaktadır. Bencillikleri var mıdır, sezgileri kuvvetli midir, kötü alışkanlıklara sahip midir, hangi becerilere sahiptir, olaylara tepkileri ne şekildedir, girişken midir, çekingen midir, yapılan eleştilere nasıl tepki gösterir, panik durumlarında sakin ve mantıklı olabiliyor mu, duygularını ifade etmekte güçlük çekiyor mu, abartılı hareketleri var mı, değişikliklere kolay uyum sağlıyabiliyor mu ve daha birçok açıdan karşıdaki kişinin özellikleri ortaya çıkarılabilir. Bir üçüncü gözün gözlemleri bu açıdan çok önemlidir. Birbirlerini hiç görmeyecekleri için bir çıkar çatışması da söz konusu değildir. Özel dedektifler takip edilmesi istenen kişiyi, tamamen dışarıdan takip ederler ve gerçek neyse onu gözlemlerler.

Şirketimiz özel dedektifleri ve özel araştırma görevlileri bu hizmeti verirken, bağlı olduğu dernek tarafından yayınlanan etik ilkeler ve çalışma kurallarından sapmazlar, yasal düzenlemelerin dışına çıkmazlar.

Şirketimiz yönetici ve çalışanlarına bavurmanız durumunda, sevgili takibi veya nişanlı takibi çalışmaların nasıl yapıldığı konusunda daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Hatta evlenmek istediğiniz kişiyi ne kadar tanıdığınızdan emin olmak için bu hizmetleri talep edebilirsiniz.

 

Merak Edilenler

Merak Edilenler