Evlenmeyi Düşündüğünüz Erkeği Nasıl Araştırırsınız?

Evlenmeyi Düşündüğünüz Erkeği Nasıl Araştırırsınız?

Evlenmeye karar vermek görüldüğü kadar basit bir iş değildir. Kısa bir süreçten bahsetmiyoruz. Bir ömür boyu birlikte olmaktan bahsediyoruz. Bu yüzden evlenilecek kişinin iyi araştırılması gerekir. Bu her iki eş adayı için de geçerlidir. Erkekler kadar bayanların da evlenecekleri kişi iyi araştırmaları gerekir. Kişiliklerin tam anlamıyla uyuşmasını beklemek elbette hayaldir. Bir evlilik kurumunda önemli olan karşılıklı özveri gösterebilmektir. Özveri gösterilebilirse bazı anlaşmazlıkların önüne geçilebilir. Yeter ki kişilikler arasında derin uçurumlar olmasın. Sosyal ve ekonomik bakımdan denk olMayan, ayrı kutuplarda olan insanların anlaşması güçtür. Bunun yanında kötü alışkanlıklara sahip olan kişilerle geçinmek de güçtür.

Evlenmeyi Düşündüğünüz Erkeği Nasıl Araştırırsınız?

Boşanma davalarının nedenlerine bakılırsa genelde birinci sırada şiddetli geçimsizlik vardır. Baştan iyi düşünmek ve doğru karar vermek bu yüzden önemlidir. Boşanma davalarının nedenlerinde ikinci sırayı ise, eşlerin birbirlerini aldatması alır. Aldatma olaylarının perde arkasında ise yine evlenmek için düşünülen kişinin iyi araştırılmaması yatmaktadır.

Sadece tanıdıklar vasıtasıyla kişileri sorgulamak her zaman doğru sonuç vermeyebilir. Sonuçta sorgulanacak çevre bu durumda çok geniş değildir. Üstelik tanıdıkların vereceği bilgiler taraflı olabilir. Oysa bugün özel dedektiflik firmalarından veya özel araştırma kuruluşlarından en fazla talep edilen hizmetlerin başında evlenilecek kişinin araştırılması bulunmaktadır. Bu kuruluşlar bu yönde hizmet vermeye başladıktan sonra özellikle bayanlar, evlenmeyi düşündükleri erkeğin araştırılması konusunda daha fazla talepte bulunmaya başlamışlardır. Bayanlar, bundan sonraki yaşamını paylaşacağı insanı her yönden tanımak istemektedir. Erkeğin yaşam şekli nasıldır? Gece hayatını seviyor mu? En fazla kimlerle görüşmektedir? Alkol, kumar hatta uyuşturucu gibi kötü alışkanlıkları var mı? İşinde ne kadar başarılıdır? Gelecek için neler planlamaktadır? İş yaşamında parlak bir gelecek vadediyor mu? Kariyer beklentileri nelerdir? Bütün bu sorulara alınacak cevaplar, evlenmek istenilen erkeğin, özel yaşamından iş yaşamına kadar çok geniş bir şekilde değerlendirilmesini sağlamaktadır.

Birçok özel dedektiflik firması gibi, şirketimiz Sherlock Holmes Özel Dedektiflik ve Araştırma firması da, bayanlar için evlilik öncesi araştırma hizmetlerini vermektedir. Bu şekilde bayanlar, tarafsız bir görüş ve değerlendirme ile, erkek hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmaktadır.

Bugün yürürlükte olan bir özel dedektiflik yasası olmasa da şirketimiz, Özel Dedektifler, Danışmanlar ve Araştırmacılar Derneği’nin uluslararası uygulamaları esas alarak hazırladığı Dedektiflik Mesleğinin Etik Kuralları ve Çalışma Yönetmeliği esasları doğrultusunda ve mevcut yasal düzenlemelere uygun şekilde hizmet vermektedir. Kısaca özel dedektiflik mesleğinde kabul edilebilir bir hizmet standardı oluşmuştur ve faaliyetler sırasında belli takip ve araştırma yöntemleri kullanılmaktadır. Bu çalışmalar bazen uzun sürebilir ama mutlaka kesin bir sonuç alınmaktadır.

Evlenmek için düşünülen erkeğin nasıl araştırılacağı konusunda daha ayrıntılı bilgileri şirketimize gelerek alabilirsiniz. Kadınların evlilik kararını vermelerinde evlilik öncesi araştırma hizmetinin katkısı az değildir. Böyle bir hizmet almak için şirketimiz çalışanlarına başvurabilirsiniz.

Merak Edilenler

Merak Edilenler