Evlenmeyi Düşünüyorsunuz Ama Eski Hayatını Bilmiyorsanız

Evlenmeyi Düşünüyorsunuz Ama Eski Hayatını Bilmiyorsanız

Evlenmeden önce, evlenmek için düşünülen kişinin geçmiş yaşamı, kadın olsun erkek olsun her iki tarafın da merakını çeker elbette. Bugüne kadar nasıl bir yaşam sürmüştür, kimlerle birlikte olmuştur, daha önce bir evlilik yaşamış mıdır, çok sevgilisi olmuş mudur? Bu sorular biraz merak dürtüsü taşısa da aslında karşıdaki kişiyi daha iyi tanımak için sorulmaktadır. Ama karşıdaki kişinin her zaman doğru cevaplar verdiğinden emin olamazsınız. Burada önemli bir durum söz konusudur. Eğer karşıdaki kişi doğru cevaplar vermiyorsa dürüst olarak kabul edilemez. O zaman bu kişi ile yaşamı birleştirmek zaten doğru değildir. Ama kendisine inanılmışsa sonradan bir takım sıkıntılar yaşanması kaçınılmazdır. Çünkü geçmişini saklayan insanlar mutlaka birşeylerin duyulmasını ve ortaya çıkmasını istemeyen insanlardır. Böyle olunca büyük bir ihtimalle evlendikten sonra da aynı alışkanlıklarını sürdürmeye devam edecektir. Bu da mutsuzluk demektir.

Evlenmeyi Düşünüyorsunuz Ama Eski Hayatını Bilmiyorsanız

O zaman evlenmek için karar vermeden önce bu kişinin geçmişinin araştırılması gerekir. Ancak doğrudan kendisine sorulacak sorularla kişinin geçmişini anlamak mümkün değildir. İşte bu noktada özel dedektiflik firmaları ve özel araştırma kuruluşları imdada yetişmektedir. Çünkü bu firmalarda çalışan özel dedektifler ve özel araştırma görevlileri, araştırılması istenen kişinin haberi olmadan bir soruşturma faaliyeti başlatacaktır. Onun yakın çevresinde, çalıştığı ortamda, sık gittiği yerlerde, belki spor yaptığı yerde bulunan insanlarla görüşerek ve takip ederek bilgi toplayacak, gerektiğinde ses ve görüntü kayıtları alacaklardır. Bu şekilde bugüne kadar nasıl yaşadığı, yaşama bakış şekli, iyi veya kötü alışkanlıkları ve başından geçen iyi veya kötü olaylar hakkında mümkün olduğunca bilgi toplayacaklardır.

Bugün çok sayıda özel dedektiflik firması, bu şekilde evlilik öncesi araştırma hizmeti vermektedir. Şirketimiz Sherlock Holmes Özel Dedektiflik ve Araştırma firması da, talep olması halinde, evlenmek için düşünülen erkek veya bayan adaylar için bu takip ve araştırma hizmetini vermektedir. Bu sayede tarafsız ve üçüncü bir gözden erkek veya bayan adaylar değerlendirilmiş olmaktadır.

Şirketimiz özel dedektifleri veya özel aaştırma görevlileri, evlilik öncesi araştırma hizmeti talep edildiğinde, önce bir ön görüşme yaparlar. Bu görüşmede araştırılacak kişi hakkında bütün ayrıntılar konuşulur. Arkasından çalışmanın ne şekilde gerçekleştirileceği konusunda bilgi verilir. Ancak böyle bir çalışma hemen sonuçlanacak türden bir çalışma değildir, bu yüzden sabırlı olmak gerekmektedir. İşi aceleye getirmek, ne hizmet talep eden kişiye ne de çalışanlarımıza bir yarar sağlamaz. Çalışma sırasında elde edilen bilgiler bir sonuca götürmüyorsa, takip ve araştırma işi devam edecektir.

Evlenmeyi düşünüyor ancak evlenmek istediğiniz kişinin önceki yaşamı hakkında birşey bilmiyorsanız, vakit geçirmeden şirketimiz Şirketimiz Sherlock Holmes Özel Dedektiflik ve Araştırma firmasına gelin. Deneyimli, eğitimli ve bu alanda uzman çalışanlarımız, en hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmeti vereceklerdir.

Merak Edilenler

Merak Edilenler