Gizlice Eş Takibi Yapmanın Yolları

Gizlice Eş Takibi Yapmanın Yolları

Özel dedektiflik firmalarından en çok talep edilen hizmetlerin başında eş takibi veya aldatılma takibi gelmektedir. Eşler birbirleri ile geçinemezler ve aile birliğini devam ettiremeyecek noktaya gelirlerse, doğal olarak ayrılma sürecine girerler. Bu noktada ellerinde kuvvetli kanıt bulundurmak isteyen taraf, özel dedektiflerden veya özel araştırma görevlilerinden, eş takibi veya aldatılma takibi hizmeti talep ederler.

Gizlice Eş Takibi Yapmanın Yolları

Hemen hemen bütün özel dedektiflik firmaları bu şekilde hizmet vermektedir. Ancak burada kritik bir nokta var. Profesyonel özel dedektiflik firmaları sadece şüpheye dayananan eş takibi taleplerini kabul etmemektedir. Ortada gerçekten şiddetli geçimsizlik durumu olmalı ve hatta mahkemede boşanmak için dava açılmış olması gerekir. Bu, özel dedektiflik mesleğinin etik kurallarından biridir.

Ancak sadece para hırsı ile bu mesleğe giren ve faaliyetleri ile bu mesleğin gelişimine engel olan sahte özel dedektiflik firmaları istisnadır. Bu sahte ve korsan firmalar her ne şekilde olursa olsun, hiçbir hizmet talebini geri çevirmezler. Aslında bakılırsa doğru dürüst bir hizmet verdikleri de söylenemez. Bir özel dedektiflik hizmeti alınacağı zaman bu tür firmalardan uzak durmak gerekir.

Yürürlükte bir özel dedektiflik yasası yoktur ama Özel Dedektifler, Danışmanlar ve Araştırmacılar Derneği tarafından hazırlanan ve yayınlanan Dedektiflik Mesleğinin Etik Kuralları ve Çalışma Yönetmeliği bulunmaktadır. İşini doğru yapmaya çalışan profesyonel zöözel dedektiflik firmaları bu etik ilkeler ve çalışma esasları çerçevesinde hizmet vermektedir.

Bu nedenle eşlerden biri sadece eşinin davranışlarına, eve geliş gidiş saatlerindeki düzensizliğe veya son zamanalrda bakımlı olmaya çalışmasına bakarak eşinin kendisini aldattığını düşünüyorsa, bundan emin olmadığı sürece bir özel dedektiflik firmasının veya özel araştırma firmasının kapısını çalmamalıdır.

Şirketimiz Sherlock Holmes Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, ayrılma noktasına gelmiş eşlerin, eş takibi ve aldatılma takibi taleplerini almakta ve hızlı, kaliteli ve güvenli bir şekilde faaliyet sürdürmektedir. Deneyimli ve işini bilen özel dedektiflerimiz, eş takibi hizmetini aldıklarında, çalışmaları sırasında Anayasa’nın ve yasal düzenlemelerin dışına çıkmamaya özen gösterirler. Bu çerçeve içinde aldatan eş takibe alınır. İşe giderken, mesai saatleri içinde veya işten çıktıktan sonra en çok nerelere gidiyor, kimlerle buluşuyor, gittiği yerlerde ne yapıyor, adım adım takip edilir. Yasaların izin verdiği cihazları kullanarak ve en doğru yöntemle takip ve araştırma hizmetini tamamlarlar ve elde ettikleri bütün kanıtları bir rapor eşliğinde hizmet talep eden eşe sunarlar.

Bu şekilde elinde güçlü kanıtlar bulunan eşin, boşanma davası süreci fazla uzun sürmeyecek ve kısa sürede sonuçlanacaktır.

Gizlice eş takibi yapmanın yolları konusunda etraflı bilgi almak için ya da bu yönde bir hizmet talep etmek için hemen şirketimiz çalışanlarına müracaat edebilirsiniz. Konusunda uzman ve deneyimli özel dedektiflerimiz, beklentileriniz doğrultusunda en kaliteli ve hızlı çalışmayı gerçekleştirecektir.

Merak Edilenler

Merak Edilenler