İşyerine Dedektif Gönderebilir miyim?

İşyerine Dedektif Gönderebilir miyim?

Bütün özel dedektifler ve özel araştırma görevlileri, üstlerine aldıkları takip ve araştırma hizmetlerini yerine getirebilmek için, takibe aldıkları kişilerin her adımını izlemek zorundadırlar. Talep edilen hizmetin niteliğine, kapsamına, özelliklerine ve koşullarına bağlı olarak, takip edilen kişinin sabah evden çıkmasından itibaren işe gidiş yolunda, işyerinde, işten çıktıktan sonra ve mesai saatleri içinde işyerinin dışında çıkmasını gerektiren bir iş yapıyorsa bu anlarda takip edilmesi gerekecektir. Bu demektir ki bir özel dedektif veya özel araştırma görevlisi, takip edilen kişinin işyerine de girebilir ve işyerinde kimlerle çalıştığı, en fazla hangi arkadaşlarına ilgi gösterdiği, kavgalı olduğu kişilerin olup olmadığı gibi çok farklı açılardan takip ve araştırma işlemleri gerçekleştirebilir.

İşyerine Dedektif Gönderebilir miyim?

Günümüzde özel dedektiflik firmalarından en fazla talep edilen hizmetlerin başında eş takibi ve aldatılma takibi geldiği bir gerçektir. Ortada bir aldatılma durumu varsa, aldatılan eş durumu farketmiş ve bunu kanıtlamak istiyorsa, her zaman bir özel dedektiflik firmasından bu yönde bir hizmet talep edebilir. Eş takibi veya aldatılma takibi hizmeti verilirken, doğal olarak takip edilen kişinin işyerine de gidilecektir.

Şirketimiz Sherlock Holmes Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, çok geniş hizmet çeşitliliği arasında eş takibi ve aldatılma takibi hizmetleri de vermektedir. Bu çerçevede aldatan eşin, işe giderken, işten dönerken ve işte bulunduğu sırada her hareketi ve her davranışı kontrol altında olacaktır. İşyerinde çok fazla ilgi gösterdiği birisi var mı, bu kişi ile iş dışında da buluşuyor mu, birlikte en fazla nerelere gidiyorlar ve ne yapıyorlar? Bu sorular cevabını bulacaktır.

Şirketimiz özel dedektifleri bu takip ve araştırma hizmetlerini, her zaman Anayasa ve dedektiflik mesleğinin faaliyetleri ile ilgili olabilecek diğer hukuksal düzenlemelerin hükümleri çerçevesi içinde kalarak yerine getirmektedir. Yasal düzenlemelerin sınırları dışına çıkmadan ve suç teşkil edebilecek fiillere kalkışmadan hizmet vermeye özen göstermektedir. Bu kapsamda takip edilen kişinin kişisel hak ve özgürlüklerine müdahale etmeden, haberleşme hürriyetlerine ve konut dokunulmazlığı haklarına dokunmadan faaliyet göstermektedir.

Bu arada hatırlatmakta yarar var ki, şirketimiz, sadece şüphe duyarak böyle bir hizmeti talep eden eşin bu talebini kabul etmemektedir. Bu şekildeki bir eş takip talebi profesyonel özel dedektiflik şirketleri tarafından uygulanan etik ilkelere ve çalışma prensiplerine ters düşmektedir. Özellikle günümüzde sosyal paylaşım sitelerinin sayıca çoğalması ve insanların bu sistem üzerinden mesaj almaları ve göndermeleri o kadar yaygınlaşmıştır ki, özellikle kıskanç eşler için böyle bir ortam her zaman endişe verici olmuştur. Ancak aslolan evlilik birliğinin korunması ve sürdürülmesidir. Bu yüzden eş takibi hizmetinin alınmasında kıskançlık duygularının ağır bastığı farkedilirse, bu talep geri çevrilmektedir.

İşyerine dedektif göndermek isteyen eşler bu konuda daha detaylı bilgi almak ve gerektiğinde böyle bir hizmet talep etmek için, şirketimiz çalışanlarına ve yöneticilerine başvurabilirler.

Merak Edilenler

Merak Edilenler