Karınızın Sizi Aldattığını Düşünüyorsanız Ne Yapmalısınız?

Karınızın Sizi Aldattığını Düşünüyorsanız Ne Yapmalısınız?

Zaman zaman aldatma konusunda araştırmalar yapılır. Bu araştırmalardan çıkan sonuçlara göre erkekler kadınlara göre daha fazla eşlerini aldatmaktadır. Ama son zamanlarda kadınların eşlerini aldatma oranı da gititkçe artmaktadır. Galiba bunda modern yaşam tarzının da bir etkisi bulunuyor. Yani sosyal yaşamın renklenmesi, sosyal medyanın etkisi ve kadınların iş hayatında daha fazla yer almaları, belki kadınların eşlerini daha fazla aldatmasında da etkili olmaktadır. Çünkü görünen o ki, eşlerini aldatan kadınların yüzde 40’a yakın bir kısmı, bunu iş arkadaşları ile yapmaktadır.

Karınızın Sizi Aldattığını Düşünüyorsanız Ne Yapmalısınız?

Aldatma kavramı üzerinde, erkeklerin ve kadınların bakış açıları da birbirinden farklıdır. Kadınların yüzde 88’i, erkeklerin yüzde 94’ü, eşin bir başka kişi ile cinsel ilişkiye girmesini aldatmak olarak kabul ediyor. Kadınların yüzde 51’i, erkeklerin yüzde 69’u, eşin bir başka kişi ile öpüşmesini aldatmak olarak kabul ediyor. Kadınların yüzde 42’si, erkeklerin yüzde 64’ü, eşin sanal ortamda seks yapmasını aldatmak olarak kabul ediyor. Kadınların da erkeklerin de yüzde 6’sı, eşin karşı cinse bakmasını aldatmak olarak kabul ediyor.

Ülkemizde yapılan araştırmalarda, kadınların baskı ve zorla yapılan evlilikler yüzünden aldatmaya meylettiklerini ortaya koymaktadır. Erkek eşin pasif ve güvensiz olması veya aksine aşırı kıskanç ve saldırgan tavırlar sergilemesi de kadınları aldatmaya itmektedir.

Yine de bir gerçek var ki ülkemizde erkekler eşlerini kadınlara göre daha fazla aldatmaktadır. Bir başka gerçek ise kadınların bu konuda, erkeklere göre daha fazla özel dedektiflik firmalarına gitmeleridir. Yani aldatıldığını düşünen kadınlar, erkeklere oranla daha fazla eş takibi veya aldatılma takibi hizmeti talep etmektedirler. Bu konuda erkekler nedense daha çekimser davranmaktadır. İstatistiklere bakılırsa, aldatıldığını iddia eden her on kadından dokuzunda kadınlar haklı çıkmıştır. Aldatıldığını iddia eden her on erkekten ise sadece beşinde erkekler haklı çıkmıştır. Üstelik kadınlar eşlerinin kiminle aldattığını bile tahmin edebilmektedir.

Kadın da talep etse erkek de talep etse, özel dedektiflik firmalarının faaliyetleri açısından eş takibi veya aldatılma takibi hizmetinin veriliş şeklinde bir farklılık olamaz. Yine böyle bir talebin kanul edilmesi için evlilik birliğinin çekilmez bir duruma dönüşmüş olması ya da boşanma işlemleri için mahkemeye dava açılmış olması gerekmektedir.

Özel dedektifler, çalışma kapsamında, takip ettikleri eşin gittiği yerleri araştırırlar, kimlerle buluştuğunu gözlerler, birisi ile birlikte oluyorsa bu kişinin adı ve adres bilgilerini tespit ederler, bu ilişkinin ciddiyetini araştırırlar, bu ilişki yüzünden eşine, çocuklarına, çevresine ve işine verdiği zararları araştırırlar.

Sonuç olarak aldatılan taraf erkekse, doğal olarak erkekler de özel dedektiflik firmalarından eş takibi veya aldatılma takibi hizmeti alabilirler. Şirketimiz Sherlock Holmes Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, talep edilmesi durumunda erkek eşlere de bu hizmeti vermeye hazırdır. Bu konuda daha ayrıntılı bilgi almak için şirketimiz çalışanlarına başvurabilirsiniz.

Merak Edilenler

Merak Edilenler