Neden Sherlock Holmes Özel Dedektiflik Seçilmelidir?

Neden Sherlock Holmes Özel Dedektiflik Seçilmelidir?

Sherlock Holmes Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, İstanbul’da 2006 yılında kurulduğu zaman, profesyonel dedektifliği bizimle tanıyın ve imkansız olanı aramayın sloganı ile faaliyete başlamıştır.

Neden Sherlock Holmes Özel Dedektiflik Seçilmelidir?

Bugün de aynı anlayış ile hizmet vermeye devam etmektedir. Profesyonel dedektiflik hizmeti vermekte olan firmamız, kısa sürede ülkenin her yanına yayılmıştır.

Özel dedektiflik yasa taslağının bir türlü Meclis’ten geçememiş olması, diğer özel dedektiflik büroları gibi Sherlock Holmes Özel Dedektiflik ve Araştırma firması için de güçlükler yaratmıştır. Ancak yine de ağır adımlarla da olsa büyüme trendini kaybetmemiştir.

Bugün özel dedektiflik firmaları içinde Sherlock Holmes Dedektiflik ve Araştırma Hizmetleri firması, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri Belgesi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi alan ilk özel dedektiflik bürosudur.

Özellikle bilgi güvenliği konusu, özel dedektiflik mesleğinde en çok üzerinde durulan bir noktadır. Takip, araştırma, danışmanlık ve hukuki hizmetler kapsamında, bu hizmetleri kendilerinden talep eden kişi ve kuruluşlar ile ilgili olarak çok sayıda bilgi ve belgeye sahip olan özel dedektiflik kuruluşlarının, bu bilgi ve belgeleri gizli tutmaları ve hiçbir şekilde hizmet talep kişi ve kuruluşlar dışında, üçüncü kişilerle paylaşmamaları gerekmektedir. Özel dedektiflik mesleğinin bu temel ilkesi, ISO 27001 belgesi ile kanıtlanmış olmaktadır.

Ne yazık ki özel dedektiflik yasasının çıkarılmamış olması yüzünden bu meslekte çok fazla suistimal yaşanmaktadır. Çok sayıda sahte veya korsan özel dedektiflik bürosu yanında, kaliteli hizmet veren ve bu mesleği Özel Dedektifler Derneği tarafından belirlenen etik kurallar ve çalışma ilkeleri doğrultusunda yapan özel dedektiflik firmaları taklit edilmektedir. Sherlock Holmes Dedektiflik ve Araştırma Hizmetleri firması da bu şekilde taklit edilen dedektiflik büroları arasındadır.

Sherlock Holmes Dedektiflik ve Araştırma Hizmetleri firması ile ilgili olarak açıklanan bu özellikler, bir özel dedektiflik ihtiyacı olduğunda, neden bu firmanın seçilmesi gerektiğini de ortaya koymaktadır.

Bunun yanında Sherlock Holmes Dedektiflik ve Araştırma Hizmetleri firması, casus telefon kullanımı, telefon kayıtları, telefon dinleme araçları gibi mahkemelerin delil olarak kabul etmeyeceği hiçbir yasa dışı yönteme başvurmamaktadır. Bütün faaliyetlerinde yasal düzenlemeler içinde kalmaya özen göstermektedir.

Dedektiflik çalışmalarında, anayasa ve yasaların çizdiği sınırlar içinde, kişi ve kuruluşlarının talepleri ele alınmakta, ön değerlendirmede yasalara aykırı bir durum görülmemişse bir sözleşme yapılmakta ve yine bu sözleşme koşulları içinde talep edilen hizmeti yerine getirmeye çalışmaktadır.

Sherlock Holmes Dedektiflik ve Araştırma Hizmetleri firması, temel olarak hizmetlerinde şu konulara odaklanmaktadır:

  • Dedektiflik hizmetleri
  • Araştırma hizmetleri
  • Danışmanlık ve hukuki hizmetler

Sherlock Holmes Dedektiflik ve Araştırma Hizmetleri firması hakkında daha fazla bilgi almak için ve herhangi bir özel dedektiflik hizmeti için neden bu firmayı seçmek gerektiği konuusunda kendileri ile temasa geçebileceğiniz gibi şirketimizden de her zaman bilgi alabilirsiniz. Bu arada bir özel dedektiflik hizmeti almak isterseniz her zaman şirketimize başvurabilirsiniz.

Merak Edilenler

Merak Edilenler