Nişanlınızın Eski Hayatını Araştırıyor musunuz?

Nişanlınızın Eski Hayatını Araştırıyor musunuz?

Nişanlanmak, evlilik öncesinde en önemli aşamadır. Çiftler evlenmek için karar vermiştir ve artık evlilik hazırlıkları yapılmaktadır. Bu aşamada çiftler arasında bir güven probleminin olmaması gerekir. Zaten çiftler birbirlerine güvenmeseler, nişan hiç yapılmaz ve evlilik hazırlıkları hiç başlamazdı. Ama öyle durumlar olabilir ki çiftlerin birbirlerine tanımlarına imkan kalmadan nişan takılmış olabilir. Özellikle görücü usulü ile evlenmenin hala ağırlıklı bir yöntem olduğu ülkemizde bu durum ile sıkça karşılaşılmaktadır. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından birkaç yıl önce yapılan bir araştırma sonuçları bu durumu açıkça ortaya koymaktadır. Görücü usulü ile ve kendi görüşleri alınmadan evlenen kadınların oranı yüzde 10, görücü usulü ile ancak kendi görüşleri alınarak evlenen kadınların oranı ise yüzde 45’dir.

Nişanlınızın Eski Hayatını Araştırıyor musunuz?

Durum böyle olunca evlenecek taraflar haklı olarak nişanlılarının önceki yaşamlarını merak edecektir. Nişanlıları kendilerine ne kadar doğru konuşmaktadır? Kendisine ne kadar güvenilebilir? Evliliklerini mutlu bir şekilde sürdürecek bir karaktere sahip midir? Gözü dışarıda olacak mıdır? Nişanlanma öncesinde fazla gönül eğlendirmiş birisi midir? Daha çok nerelere gitmekte, kimlerle birlikte olmakta ve boş vakitlerinde ne yapmaktadır? Kısaca nişanlı kişinin geçmiş yaşamı ve alışkanlıkları bilinmek istenir. Bu sorulara alınacak cevaplar ileride mutlu bir evlilik sürüp sürmeyeceğinin bir teminatı olacaktır.

Özel dedektiflik firmaları, aldatılma takibi, eş takibi, kayıp kişi araştırması, çalınan araç araştırması, adres tesbiti, kötü alışkanlıkların takibi, çocuk takibi, çocuk arkadaşlarının takibi, öğrenci takibi gibi, ticari kuruluşlar için personel takibi, dinleme cihazları araştırması, gizli kamera araştırması, casus yazılım tespiti, iş ortağı takibi, marke ve patent araştırması ve sosyal medya takibi gibi çok sayıda özel dedektiflik hizmetleri vermektedir. Son zamanlarda bu hizmetlere nişanlı takibi hizmeti de eklenmiştir.

Ancak hangi hizmet talebi yapılmış olursa olsun, özel dedektiflik firmaları için önemli olan nokta, başta Anayasa olmak üzere, medeni hukuk, borçlar hukuku, ticaret hukuku, ceza hukuku ve diğer yasal düzenlemelerin dışına çıkmamaktadır. İnsanların özel yaşamlarına hiçbir şekilde müdahale edilemez. Şirketimiz Sherlock Holmes Özel Dedektiflik ve Araştırma firması da, verdiği hizmetlerde bu şekilde hareket etmektedir.

Daha nişanlılık döneminde karşı tarafın eski ilişkileri yüzünden sıkıntılar yaşanması hoş bir durum değildir. Hele bu ilişkilerin nişanlılık sürecinde de devam ettiği bilinirse, eşlerin ileride mutlu olmaları çok zordur. Bu nedenle bir kuşku duyulsa da duyulmasa da, özel dedektiflik firmalarından talep edilecek takip ve araştırma hizmeti sonucunda elde edilecek bilgiler çok önemlidir.

Ancak doğal olarak takip ve araştırma hizmetini verecek özel dedektiflere çok iş düşmektedir. Çünkü ortada resmileşmiş bir durum yoktur, sadece bir nişan takılmıştır. Bu yüzden de özel dedektiflerin sorumluluk duygusu ile hareket etmeleri gerekmektedir.

Nişanlı çiftlerin önceki yaşamlarının araştırılması konusunda daha detaylı bilgi almak için şirketimiz çalışanlarına başvurabilirsiniz.

Merak Edilenler

Merak Edilenler