Sadakat Araştırması Nasıl Yapılır?

Sadakat Araştırması Nasıl Yapılır?

Sadakatsizlik üzerine çok fazla araştırma yapılmıştır ama elde edilen sonuçlar hep biribirinden farklı çıkmıştır. Bir genelleme yapılırsa kadınların yüzde ellisinin eşlerini aldattığı, erkeklerin ise yüzde 70’inden fazlasının eşlerini aldattığı söylenebilir. Tabii aldatma kavramı ile ne ifade edilmek istendiği de bir başka tartışma konusudur. Sadakatsizlik sadece başka bir kişi ile cinsel ilişkiye girmek midir, yoksa başka biriyle cinsel ilişkiye varmayan boyutta bir beraberlik midir? Son zamanlarda yapılan daha gerçekçi bir araştırmada ortaya çıkan sonuçlar oldukça ilgi çekicidir. Evli oldukları sırada eşinden başka biri ile cinsel ilişkiye giren kadınların oranı yüzde 15, erkeklerin oranı ise yüzde 22.

Sadakat Araştırması Nasıl Yapılır?

Genelde erkeklerin eşlerine sadakat göstermemeleri daha yaygın bir durum. Bu durum yaşla da ilgili. Erkekler ne kadar uzun yaşarsa aldatma oranı da o kadar yükseliyor. Yapılan bir başka araştırma sonuçlarına göre, yaşları 18-29 arasında olan erkeklerin yüzde 7’si evlilik dışı bir ilişki yaşamış. Yaşları 50-59 arasında olan erkeklerin ise yüzde 37’si evlilik dışı bir ilişki yaşamış.

Kadınlarda durum biraz farklı. Yaşları 40-50 arasında olan kadınların yüzde 20’si evlilik dışı bir ilişki yaşamış. Kadınlarda sadakatsiz kalma oranları diğer yaş gruplarında yüzde 11 ile 15 arasında değişimektedir.

Bu istatistiklere yansımayan başka sadakatsizlikler de mutlaka vardır. Sadakatsiz olma durumu son derece geniş ve sınırları belli olmayan bir kavramdır. Ancak her ne şekilde olursa olsun eşlerini aldatan erkekler ve kadınlar hep varolmuştur, bundan sonra da hep olacaktır.

Eşinin kendisini aldattığını düşünen diğer eş haklı olarak bunu kabul etmeyecektir. Aldatma olayı eşleri ayrılığa kadar götüren bir süreç başlatır. Bu süreçte en önemli nokta aldatılma olayının kanıtlanmasıdır. Bu noktada devreye özel dedektifler ve özel araştırma görevlileri girer.

Şirketimiz Sherlock Holmes Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, eş takibi veya aldatılma takibi hizmetlerini bu amaçla vermektedir. Ancak burada üzerinde durulması gereken en önemli nokta, eşlerin sadece şüpheye dayanarak böyle bir talepte bulunmaması gerektiğidir. Profesyonel çalışan özel dedektiflik firmaları, ancak boşanma süreci başlatılmış anlaşmazlıklarda ya da evlilik birliğini kurtaracak bir yarar görülüyorsa eş takibi veya aldatılma takibi hizmeti vermektedir. Bu takip ve araştırma çalışmaları sonunda yasalara uygun yöntem ve cihazlar kullanılarak elde edilecek kanıtlar, mahkemede delil olarak kabul edilir ve dava süreçleri çabuklaştırılmış olur. Ya da hatalı eş bu durumda kendi kusurunun farkına varır ve pişmanlık duyarsa, belki de anlaşma sağlanır ve evlilik birliği kurtarılır.

Aldatan eşlerin hangi yöntemlerle ve nasıl takip edildiği ve sadakatsizlik araştırmasının nasıl yapıldığı konusunda şirketimiz çalışanlarına ve yöneticilerine başvurabilirsiniz. Şirketimiz kurulduğu günden bugüne bu konularda başarılı hizmetler vermektedir. Eğer bu yönde bir hizmet talebiniz olacaksa, vakit geçirmeden şirketimize geliniz.

Merak Edilenler

Merak Edilenler