Sevgiliniz Sizi Aldatıyorsa Dedektife Başvurun

Sevgiliniz Sizi Aldatıyorsa Dedektife Başvurun

Özel dedektiflik firmalarının hizmet verdiği alanlar günden güne çeşitlenmektedir. Önceleri sadece eş takibi, aldatılma takibi, kayıp kişi araştırması, çalınan araç araştırması gibi daha sınırlı takip ve araştırma talepleri yapılırken, gelişen bilgisayar ve iletişim teknolojileri, daha kalabalıklaşan kent yaşamları gibi faktörler, özel dedektiflik firmalarından yapılan takip ve araştırma hizmetlerinin de çeşitlenmesine neden olmuştur. Bugün casus yasılım araştırması, e-posta araştırması, marka ve patent araştırması, gizli kamera araştırması, ses kayıt cihazları araştırması, böcek araştırma gibi çok farklı hizmetler de talep edilmektedir. Çocuk takibi, öğrenci takibi, kötü alışkanıkların takibi yanında bugün sevgili takibi de sıkça talep edilen özel dedektiflik hizmetlerinden biridir.

Sevgiliniz Sizi Aldatıyorsa Dedektife Başvurun

Özel dedektiflik firmalarının hemen hemen hepsi, hizmet portföylerine sevgili takibi hizmetini de almıştır. Bu çerçevede şirketimiz Sherlock Holmes Özel Dedektiflik ve Araştırma firması da, eğer bu yönde bir talep gelirse sevgili takibi hizmeti vermektedir. Peki neden sevgililer takip edilmek istenir? Bu ne derece etik bir davranış olur? Kişi hak ve özgürlükleri açısından sevgili takip ettirmek uygun bir hareket tarzı mıdır?

Bu konuda daha farklı sorular da sorulabilir. Ancak herşeyden önce şunu akıldan çıkarmamak gerekir ki, işini profesyonel olarak yapan özel dedektiflik firmaları, Özel Dedektifler, Danışmanlar ve Araştırmacılar Derneği tarafından uluslararası uygulamalar da esas alınarak hazırlanan Dedektiflik Mesleğinin Etik Kuralları ve Çalışma Yönetmeliği çerçevesinde hareket etmektedir. Bu önemlidir. Eğer bu yönetmelikte sözü geçen etik ilkelere ve çalışma kurallarına aykırı bir talep gelirse, özel dedektiflik firmaları bunu kabul etmek zorunda değildir.

Ama dedektiflik mesleğinin cazibesine kapılan ve kolay para kazanma hırsına sahip sahte özel dedektiflik firmaları bunun dışındadır. Bu firmalar etik olup olmamasına bakmadan her işi üstlenirler. Ama zaten çoğu, doğru dürüst bir hizmet bile vermez. Bu tür sahte firmalardan uzak durmak gerekir.

Sevgililik durumu evliliğe giden yolda bir adımdır. Çiftler doğal olarak bu şekilde birbirlerini tanıyacak ve anlaşacaklardır. Ama sevgililerin de birbirlerini aldattıkları olmuyor mu? Yasal hiçbir bağ sözkonusu değilken, sadece arkadaşlık ilişkisi söz konusuyken bile karşı tarafı aldatan biri, evlenmek için doğru bir kişi olabilir mi? Ama ya bu durum sadece kıskançlık yüzünden ortaya çıkmış, gerçek bir durum değilse? O zaman da karşı tarafa bir haksızlık yapılmış olmaz mı?

İşte bu durumlar için aldatıldığını düşünen taraf, özel dedektiflik firmalarından sevgili takibi hizmeti talep edebilir. Yukarıda sözü edildiği gibi evlilik kutsal bir kurumdur ve daha sevgiliyken bir takım soru işaretlerinin ortadan kaldırılması gerekir. Zararın neresinden dönülse bir kazançtır.

Sevgilinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız, yol yakınken hemen şirketimiz yönetici ve çalışanlarına müracaat ediniz. Hızlı ve güvenilir bir çalışma sonucunda şüphelerinizden kurtulur ve emin adımlarla yolunuza devam edebilirsiniz.

Merak Edilenler

Merak Edilenler