Türkiye’nin En Büyük Özel Dedektiflik Firması

Türkiye’nin En Büyük Özel Dedektiflik Firması

Ülkemizin en büyük özel dedektiflik firması hangisidir sorusu, kolay cevap bulabilecek bir soru değildir. Herşeyden önce büyüklükten kastın ne olduğunun ortaya konması gerekir. Bugün hizmet veren özel dedektiflik firmalarının sayısı yüzün üzerindedir. Ancak bunların büyük bir kısmı İstanbul ve Ankara merkezlidir. Bu sayıya internette açılan sahte özel dedektiflik firmaları dahil değildir.

Türkiye’nin En Büyük Özel Dedektiflik Firması

Bir özel dedektiflik firmasının büyüklüğüne karar verirken ülke çapında ne kadar yaygın olduğuna bakılabilir. Sadece kurulduğu il veya ilçede hizmet veren özel dedektiflik firmalarına büyük denemez. Buna karşılık ülke geneline yayılan ve ülkenin her yerinden hizmet talep eden kişi ve kuruluşlara bu hizmeti götürebilecek özel dedektiflik firmaları veya özel araştırma kuruluşlarına büyük demek doğrudur. Bu firmalar gerek çalışan kadrosu ile gerekse teknolojik altyapısı ile ülkenin her noktasına hizmet götürebilecek büyüklüktedir. Bu kapsamda şirketimiz Sherlock Holmes Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, ülkemizin en büyük özel dedektiflik firmasıdır. Çünkü talep hangi bölgeden, ilden veya ilçeden gelirse gelsin, hizmet götürebilecek güce sahiptir.

En büyük özel dedektiflik firmasını belirleyecek bir başka kriter, kadrosunun genişliği olabilir. Kadrosunda az sayıda özel dedektif veya özel araştırma görevlisi bulunduran firmaların büyük oldukları düşünülemez. Ama bir önceki açıklamada ifade edildiği gibi büyük özel dedektiflik firmalarında yönetici ve çalışanların sayısı da fazladır. Ancak bu şekilde ülkenin her yerine hizmet sunabilecekleri için kadrolarının geniş olması kaçınılmazdır. Bu anlamda şirketimiz yönetici ve çalışanlarının sayısı da dikkat çekici boyuttadır.

Bir özel dedektiflik firmasının teknolojik olarak altyapısının güçlü olması da büyüklük belirlemede bir kriter olabilir. Bilgisayar ve iletişim teknolojileri çok hızlı gelişiyor. En büyük özel dedektiflik firmalarının da kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet verebilmesi için, en son teknolojik ürünlere sahip olması gerekir. Teknolojinin gerisinde kalan firmaların başarı oranları da düşük olacaktır. Bu anlamda şirketimiz takip ve araştırma hizmetlerini verirken, en son teknolojik cihazları kullanmaktadır. Firma olarak yöneticiler ve çalışanlar bu konudaki gelişmeleri yakından takip etmekte, öğrenmekte ve kullanmaktadırlar.

Yukarıdaki açıklamalar gösteriyor ki şirketimiz Sherlock Holmes Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, ülkemizin en büyük özel dedektiflik firmalarından biridir. Sahip olduğumuz şu belgeler bile bu mesleği ne kadar profesyonelce yaptığımızın göstergesidir:

  • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi
  • ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi
  • ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi

Şirketimiz bu belgeleri dedektiflik sektöründe ilk defa alan firmalardan biridir ve bu üç belgeye sahip başka bir özel dedektiflik firması yoktur.

Türkiye’nin en büyük özel dedektiflik firmasının hangisi olduğunu birinci ağızdan dinlemek üzere şirketimiz yönetici ve çalışanlarına her zaman müracaat edebilirsiniz. Bütün çabamız sadece hizmet vermek değil, aynı zamanda bu mesleğin gelişimine katkıda bulunmaktır.

Merak Edilenler

Merak Edilenler