Türkiye’nin En İyi Özel Dedektiflik Firması

Türkiye’nin En İyi Özel Dedektiflik Firması

Ülkemizde çok sayıda özel dedektiflik firması faaliyet göstermektedir. Ancak bu mesleği hakkıyla yapan firmalar yanında bir o kadar da sahte ve korsan özel dedektiflik firması bulunmaktadır. Bu kötü niyetli firmaları bir kenara ayıralım. Bunlar zaten hiç olmaması gereken firmalardır. Ancak bu işi doğru dürüst yapan özel dedektiflik firmalarının içinde de çok çok iyi olanlar yanında, ortalama bir hizmet anlayışıyla hareket edenler de vardır. Bir kısım özel dedektiflik firmaları çalışanlarına yatırım yapmaz, bir kısmı ise teknik altyapıya önem vermez. O zaman ülkemizin en iyi özel dedektiflik firması hangisidir sorusuna nasıl cevap verilecektir?

Türkiye’nin En İyi Özel Dedektiflik Firması

Bir kere iyi bir özel dedektiflik firması, mesleğin etik ilkelerini biliyor ve uyguluyor demektir. Yani faaliyetleri ile ilgili olarak sorumluluk sahibidir ve faaliyetlerinin sonucunda hesap verebilir. Müşterilerine hizmet verirken tedbirli ve titiz davranır. Bir çıkar çatışması yaşandığında taraf olmamaya çalışır. Yasal düzenlemelerin dışına çıkmaz. Hizmet bekleyen kişi ve kuruluşlara karşı, yetkin, saygılı ve naziktir. Herkese eşit davranır. Hizmetin tanımı ve koşulları belirlenirken verilen bilgi ve belgelerin ya da çalışmalar sırasında elde edilen bilgi ve belgelerin gizli kalmasına önem verir. Davranışlarında tutarlıdır. Şirketimiz Sherlock Holmes Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, kişi veya kuruluşlara hizmet verirken birebir bu ilkelere uygun hareket etmektedir. Sadece bu durum bile şirketimizin en iyi özel dedektiflik firması olduğunun bir kanıtıdır.

Şirketimiz bunun yanında, üyesi olduğu Özel Dedektifler, Danışmanlar ve Araştırmacılar Derneği tarafından hazırlanan Etik Kurallar ve Çalışma Yönetmeliği’nde belirlenen kriterlere ve esaslara uygun faaliyet göstermektedir.

Günümüzde ülkemizin en iyi özel dedektiflik firmasının şirketimiz Sherlock Holmes Özel Dedektiflik ve Araştırma firması olduğunun farkındayız. Hizmet kalitesini kanıtlayan iki önemli kalite belgesini ilk alan özel dedektiflik firması şirketimizdir. Sahip olduğumuz ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri Belgesi ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi, firmamızı rakiplerimizden bir adım öne çıkarmaktadır. Aynı zamanda bu iki belge dedektiflik mesleğini ne kadar profesyonel bir anlayış ile verdiğimizi göstermektedir.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri Belgesi, kalite standartlarına uygun hizmet verdiğimizi, faaliyetlerimizi işin gerektirdiği kriterlere ve süreçlere uygun şekilde yaptığımızı ve şirket olarak müşteri beklentileri ve ihtiyaçlarına ne kadar duyarlı olduğumuzu belgelemektedir. ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi de, elde ettiğimiz bilgi ve belgelerin gizliliğine önem verdiğimizi ve güvenle sakladığımızı, hiçbir bilgi ve belgeyi, hizmet talep eden kişi ve kuruluş dışında üçüncü kişiler ile paylaşmadığımızı belgelemektedir.

Bir özel dedektiflik hizmetine veya özel araştırma çalışmasına ihtiyacı olan kişi veya kuruluşlar, güvenilir, profesyonel ve kaliteli bir hizmet beklemektedir. Kuralları olan ve ciddi çalışan özel dedektiflerle çalışmak istemektedir.

Şirketimiz Sherlock Holmes Özel Dedektiflik ve Araştırma firması, Türkiye’nin en iyi özel dedektiflik firmasıdır.

Merak Edilenler

Merak Edilenler